Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Piękny drań

Piękny drań

Christina Lauren

Magda Karel

 

ISBN : 978-83-8116-251-7

Wydawca: Zysk we współpracy ze Storybox.pl

 

29,90 zł brutto

Więcej informacji

Międzynarodowy bestseller, który porwał serca czytelników w Stanach Zjednoczonych, we Francji i wielu innych krajach! W Polsce nominowany w plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii „Literatura obyczajowa, romans”.

Wymagający, bezwzględny... i absolutnie nie do odparcia! Piękny drań...

Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA, ma tylko jeden problem: swojego szefa, Bennetta Ryana. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć.

Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka współpracująca z nim na odległość przed jego przyjazdem to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć...

Gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem...

 

Piękny drań to książka pełna serca, seksu i zdrowej porcji złośliwości. Czytelników doceniających ciekawą fabułę czeka zaskakująca i pełna namiętności uczta!”

                                                                       Myra McEntire, autorka Hourglass

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Piękny drań
  • Kolejne produkty