Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Nad zatoką. Tom 1. Hotel nad oceanem

Nad zatoką. Tom 1. Hotel nad oceanem

Colleen Coble

Joanna Domańska

 

Czas trwania: 10 godzin 19 minut

ISBN : 978-83-8194-873-9

Wydawca: Storybox.pl, Dreams

Tłumacz: Anna Pliś

Data premiery: 6 października 2020 r.

Tytuł oryginału: The Inn at Ocean’s Edge (A Sunset Cove Novel)

 

Więcej informacji

PRZYJAZD DO LUKSUSOWEGO HOTELU W MAINE OBUDZI WSPOMNIENIA, KTÓRE ZAGROŻĄ WSZYSTKIEMU, CO W ŻYCIU CENISZ…

Claire Dellamare przyjeżdża do hotelu Tourmaline na wyspie Folly Shoals w stanie Maine na spotkanie biznesowe z ojcem, dyrektorem generalnym ich firmy. Kiedy zaczynają nawiedzać ją dziwne wspomnienia, dowiaduje się, że w 1989 roku zaginęła podczas swoich czwartych urodzin organizowanych właśnie w tym hotelu. Odkrywa także, że rok później pojawiła się w tym samym miejscu z karteczką przypiętą do sukienki. Nikt nie wiedział, gdzie Claire spędziła tamten rok, a ona sama w ogóle nie pamięta, że kiedykolwiek zaginęła.

Luke Rocco stracił matkę w równie niewyjaśnionych okolicznościach, w tym samym czasie, kiedy porwano Claire. Gdy przypadkowe spotkanie ujawnia to niezwykłe powiązanie między nimi, Claire i Luke postanawiają razem odkryć prawdę o wydarzeniach tamtego osnutego tajemnicą roku.

Gdy na granicy jej świadomości pojawiają pojedyncze przebłyski wspomnień, które jej rodzina ze wszystkich sił stara się wymazać, a morderca depcze jej po piętach, życie Claire zaczyna zależeć od tego, czy uda jej się rozszyfrować zagadkę z przeszłości. Ktoś, a być może każdy, skrywa przed nią jakiś sekret i Claire gotowa jest zrobić wszystko, żeby prawda ujrzała światło dzienne.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Nad zatoką. Tom 1. Hotel nad oceanem
  • Nad zatoką. Tom 2. Księżyc nad przylądkiem
  • Kolejne produkty