Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Milcząca ofiara

Milcząca ofiara

Caroline Mitchell

Lena Schimscheiner

 

Czas trwania: 10 godzin 35 minut

ISBN : 978-83-8116-977-6

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

Tłumacz: Ewa Wojtczak

Data premiery: 11 sierpnia 2020 r.

Tytuł oryginału: Silent Victim

 

Więcej informacji

Emocjonujący thriller psychologiczny o mrocznych rodzinnych sekretach, o których lepiej byłoby zapomnieć...

Emma prowadzi idealne życie kochającej żony i oddanej matki. Gdy jej mąż, Alex, dostaje awans, decydują się przeprowadzić z odludnej wyspy do miasta.

Jednak wraz ze sprzedażą domu może zostać odkryty jej najmroczniejszy sekret. Emma na skraju pola odnajduje grób młodego nauczyciela, którą ją uwiódł, gdy była nastolatką. Teraz nie może jednak uwierzyć w to, co widzi – zakopane przez nią przed laty zwłoki zniknęły. Grób jest pusty.

A to tylko początek... Przeszłość nie pozwoli o sobie zapomnieć...

***

„Akcja toczy się szybko, obfituje w liczne zwroty i zdarzenia z życia bohaterów, których opisy zmroziły mnie do cna... Przeczytałem tę książkę błyskawicznie i z wielką przyjemnością!”

ROBERT BRYNDZA, autor „Dziewczyny w lodzie”

***

„Milcząca ofiara to trzy równorzędne prawdy, trzy opowieści, rozgrywające się w różnych czasach. Kto łże, a kto mówi szczerze? Kto gra, a komu czytelnik może w pełni zaufać? W tej misternie splecionej opowieści nic nie jest pewne, a trup wypada z szafy, i to dosłownie. Skrywany przez lata sekret zaczyna ponownie krwawić, a powracająca mimo woli przeszłość jest tak namacalna, że aż boli. Doskonały thriller psychologiczny w stylu książek Stiega Larssona – skandynawski sznyt czuć na każdej stronie!”

ROBERT ZIÓŁKOWSKI, autor „Wściekłego psa” i „Łowców głów”

***

„Kiedy sięgniecie po Milczącą ofiarę, zrozumiecie, jak to jest, kiedy nie można odłożyć książki i chce się ją czytać przez całą noc. Gęsty i duszny klimat, mistrzowska forma, akcja trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Powieść Mitchell naprawdę wciąga”.

MAGDALENA KAWKA, autorka „Rzeki zimna”

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Milcząca ofiara
  • Kolejne produkty