Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran

Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran

Lise Bourbeau

Lena Schimscheiner

 

ISBN : 978-83-7649-256-8

Wydawca: Wydawnictwo KOS we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 29 czerwca 2022 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Czy odnosicie czasem wrażenie, że w swoim rozwoju wewnętrznym stoicie w miejscu, że pewne sprawy, które wydawały się Wam rozwiązane, po raz kolejny nie dają Wam spokoju? Być może szukacie wyjścia w złym miejscu.

Kolejna książka Lise Bourbeau w sposób tak samo konkretny jak poprzednie wskazuje, iż wszystkie problemy, zarówno o podłożu psychicznym, mentalnym jak i fizycznym, biorą się z pięciu ran: odrzucenia, porzucenia, upokorzenia, zdrady i niesprawiedliwości. Dzięki szczegółowemu opisowi pięciu ran i masek, które zakładamy, aby ich nie widzieć, możecie spróbować odkryć prawdziwe powody problemów, z jakimi borykacie się w życiu. Dzięki tej książce dowiecie się też, dlaczego tak bardzo różnimy się fizycznie.

Książka ta pomoże wam rozpocząć proces ozdrowienia, który doprowadzi do celu, jakim jest bycie sobą. Odkryjecie też niespotykane siły drzemiące w każdym z nas, które umożliwiają osiągnięcie życiowej pełni.

Lise Bourbeau, jak zwykle, na końcu książki proponuje praktyczne wskazówki umożliwiające przekształcenie codziennych problemów w trampolinę umożliwiającą rozwój i uświadomienie sobie, że w każdym z nas kryje się niezwyciężona moc kreacji.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran
  • Kolejne produkty