Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania

Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania

P.T. Barnum

Tomasz Kućma

 

ISBN : 978-83-8271-369-5

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 20 kwietnia 2022 r.

 

27,95 zł brutto

Więcej informacji

„Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania” to klasyczny już bestseller z zakresu rozwoju osobistego i literatury na temat budowania fortuny, pełen praktycznych rad, których zastosowanie ma ułatwić odbiorcy osiągnięcie biznesowego sukcesu. Autor nie ogranicza się przy tym do suchych wskazówek budowanych w formie nakazów i zakazów, lecz wzbogaca je licznymi anegdotami ze swojego barwnego życia. To one czynią z podręcznika wciągającą opowieść o niezwykłym człowieku.

P.T. Barnum – biznesmen i założyciel słynnego objazdowego cyrku – przez historię oceniany jest jako jeden z prekursorów reklamy i przemysłu rozrywkowego. Podejmowane przez niego działania zapewniły mu nie tylko bogactwo, ale też przyniosły sławę i rozpoznawalność. Być może nie osiągnąłby ich z takim rozmachem i na ogromną skalę, gdyby nie wyjątkowe zdolności oratorskie połączone z siłą perswazji.

Autor dzieli się bogatym doświadczeniem, przekuwając je w uniwersalny zbiór zaleceń mogących stanowić inspirację dla współczesnych przedsiębiorców.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania
  • Kolejne produkty