Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Rodzicielski maraton. Od narodzin dziecka aż do opuszczenia przez nie gniazda

Rodzicielski maraton. Od narodzin dziecka aż do opuszczenia przez nie gniazda

Michael Schulte-Markwort

Jacek Dragun

 

Czas trwania: 8 godzin 25 minut

ISBN : 978-83-66473-61-4

Wydawca:  Wydawnictwo Dobra Literatura we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 24 sierpnia 2021 r.

 

34,95 zł brutto

Więcej informacji

Rodzina jest wyzwaniem. Życie rodzinne obrosło w mnóstwo mitów, które wpędzają rodziców w niepewność w równym stopniu co burzliwe dyskusje wokół tematu wychowywania dzieci.

Po 30 latach pracy psychiatra dzieci i młodzieży profesor Michael Schulte-Markwort obiera inny kurs i radzi: tym, co się liczy, jest odwaga uświadomienia sobie własnej postawy. Wtedy możliwe stają się nawiązanie relacji rodzic–dziecko oraz komunikacja z dzieckiem uwzględniająca jego potrzeby i zdolności. Nie bez znaczenia jest także kwestia samodzielności rodziców, którzy nie powinni się tak przejmować tym, co mówią inni. Każda rodzina może osiągnąć szczęście po swojemu. 

Co zrobić, jeśli dziecko nie śpi, a co, jeśli nie chce jeść? Jakie mogą być konsekwencje, kiedy dzieciom pozwala się na wszystko? W jaki sposób wyznaczać granice? I jak odzyskać suwerenność, której tak często brakuje rodzicom? Doświadczony ekspert w obrazowy sposób i na wielu przykładach wyjaśnia, jak z odwagą oraz zaufaniem podejmować właściwe decyzje.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Rodzicielski maraton. Od narodzin dziecka aż do opuszczenia przez nie gniazda
  • Wypalone dzieci
  • Kolejne produkty