Śledź nas na Facebooku

Autorzy

George i tajny klucz do wszechświata

George i tajny klucz do wszechświata

Lucy Hawking, Stephen Hawking

Krzysztof Plewako-Szczerbiński

 

Czas trwania: 6 godzin 8 minut

ISBN : 978-83-8202-253-7

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

Tłumacz: Joanna Grabarek

Data premiery: 1 czerwca 2021 r.

Tytuł oryginału: George’s Secret Key to the Universe

 

32,90 zł brutto

Więcej informacji

Znany fizyk i autor bestsellerów Stephen Hawking i jego córka Lucy w fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat.

Uwaga! Wciąga jak czarne dziury!

Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i jej ojca Erica, a dzięki nim i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi zgłębia tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata.

Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce? George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać. Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki.

***

„Czy może istnieć lepszy sposób na zainteresowanie młodych czytelników naukami ścisłymi niż opowiedzieć o nich w książce dla dzieci? Prawdziwy przewodnik dla początkujących przed »Krótką historią czasu«”.

„Publishers Weekly”

***

„Ta doskonała książka czyni cuda, aby wzbudzić entuzjazm dla fizyki wśród młodych czytelników, a nawet ci starsi będą czekać na kolejne przygody George’a i Annie”.

„Independent”

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • George i błękitny księżyc
  • George i niezniszczalny kod
  • George i poszukiwanie kosmicznego skarbu
  • George i tajny klucz do wszechświata
  • Kolejne produkty