Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Mury. Rewolucje

Mury. Rewolucje

Bogusław Janiszewski

Lena Schimscheiner

 

Czas trwania: 2 godziny 8 minut

ISBN : 978-83-8233-326-8

Wydawca: Storybox.pl, Albus

Data premiery: 6 kwietnia 2021 r.

 

24,95 zł brutto

Więcej informacji

MURY

Książka porusza bardzo ważny społeczny problem: izolacji. Autor podkreśla, że wszędzie tam, gdzie jest jakiś mur, ludzie próbują go zdobyć albo zza niego uciec. Spośród wielu znanych i mniej znanych murów, które wybudował człowiek , autor wybrał kilkanaście. Każdy został opatrzony metryczką zawierająca informacje: kiedy powstał,  jakie ma wymiary, z jakiego materiału  i w jakim celu został zbudowany.

REWOLUCJE

Jeżeli jesteś ciekawy świata i zainteresowany tym w jaki sposób dokonywały się najważniejsze zmiany w naszej historii, ta książka jest właśnie dla ciebie – bez względu na to ile masz lat! Autor opisał ponad dwadzieścia rewolucji wśród których znalazły się rewolucje krwawe i bezkrwawe, zarówno te, które skończyły się sukcesem i zmieniły świat na lepszy, jak również te, które lepiej żeby nigdy się nie wydarzyły. Pomiędzy rewolucją społeczną, naukową, technologiczną, filozoficzną, czy kulturalną odnajdziemy rewolucję hormonalną i żołądkową.

Każda rewolucja została opatrzona metryczką zawierającą informacje: kiedy miała miejsce, jaki był jej zakres i konsekwencje.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Mury. Rewolucje
  • Kolejne produkty