Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nie moja matka

Nie moja matka

Miranda Smith

Lena Schimscheiner

 

Czas trwania: 8 godzin 51 minut

ISBN : 978-83-8271-312-1

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 6 kwietnia 2022 r.

 

42,90 zł brutto

Więcej informacji

Mają niewłaściwą osobę. Popełnili błąd. Policja bez przerwy myli tropy, prawda? Mówią o tym w każdym filmie dokumentalnym. Nie ma mowy, żeby moja matka, jedyny rodzic, jakiego kiedykolwiek miałam, mogła zrobić coś tak potwornego. Moja matka jest troskliwa. Myśli o innych. Wszystkich stawia przed sobą, a mnie przede wszystkim. Nie jest typem osoby, która mogłaby zrobić coś takiego.

CZY CAŁE MOJE ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM?

Muszę poznać prawdę. Ale im więcej wiem, tym bardziej jestem przerażona. Zaczynam się zastanawiać, czy tracę kontakt z rzeczywistością, czy może moja własna córka jest w niebezpieczeństwie? Na pewno jednak coś tu się nie zgadza.

Niezmiernie wciągający thriller psychologiczny, idealny dla fanów Gillian Flynn, Ruth Ware i Lisy Jewell.

***

„Niesamowita! Za każdym razem, kiedy chciałam przerwać lekturę, w głowie jakiś głos mi podpowiadał: »Jeszcze tylko jeden rozdział«”!

– Books Candles Cats

***

„Praktycznie ją pożarłam przy jednym posiedzeniu”

– goodreads.com

***

„Absolutnie najlepszy thriller psychologiczny, jaki czytałam od lat!”

– NetGalley.com

***

„Ilość zwrotów akcji przyprawia o zawroty głowy, ale zakończenie o dreszcze na całym ciele!”

– NetGalley.com

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Nie moja matka
  • Kolejne produkty