Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Red Rising - tom 2 - Złoty Syn

Red Rising - tom 2 - Złoty Syn

Pierce Brown

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 18 godz. 51 min.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

CZŁOWIEK MOŻE STAĆ SIĘ POTWOREM, ALE ŻADEN POTWÓR NIE STANIE SIĘ
CZŁOWIEKIEM

Darrow au Andromedus, sławny absolwent Instytutu Marsa, wspina się coraz wyżej po szczeblach kariery wśród Złotej Elity. Jego drogę znaczy krew nie tylko wrogów, lecz i przyjaciół. Jednak celem Darrowa nie jest awans i bogactwo. Młodzieniec wypełnia inną misję – próbuje osłabić Złotych tyranów od wewnątrz i obalić ich bezwzględne rządy nad ludzkością.

WYDAJE SIĘ, ŻE JEST JUŻ BLISKO OSIĄGNIĘCIA CELU, GDY PONOSI KLĘSKĘ.

Świat Złotych gardzi przegranymi i spycha ich na dno bez litości. Nie ma tu przyjaźni, lecz tylko sojusze – dawni bracia stają się wrogami, a śmiertelni wrogowie aliantami.

DARROW BOLEŚNIE SIĘ O TYM PRZEKONA.

Czy uda mu się podnieść? Czy zdoła wypełnić swoją misję? Czy też stanie się potworem jak inni i polubi okrucieństwo, w którym nauczył się żyć?
Mustang z warknięciem rozgniata stopą latarkę. Żadnego światła, żadnych barw, tylko ciemność. Cisza staje się głębsza niż tunel. Meandruje przez serce Marsa, rozciąga się w wieczności, odbija się echem od miejsc, do których trafili tylko zagubieni.

Ragnar rozbija ją swoim głosem.

-ŻYJĘ DLA MOICH SIÓSTR.

Nie ma błysku miotacza. Nie ma wizgu ostrza. Żadnego ruchu. Tylko echo słów zagłębiające się w mroku wśród resztek ciszy.

-ŻYJĘ DLA MOICH BRACI.

Od Ragnara bije światło. Obsydian kroczy jak samowolny pielgrzym, białe światło lśni w szczelinach jego zbroi. Nie dostrzegam żadnej broni. Mustang napina się zaskoczona. Nic nie rozumie.

  • Poprzednie produkty
  • Red Rising - tom 2 - Złoty Syn
  • Red Rising - tom 3 - Gwiazda zaranna
  • Kolejne produkty