Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Archangel One. Tom 2. Wzlot Aniołów

Archangel One. Tom 2. Wzlot Aniołów

Evan Currie

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 9 godzin 10 minut

ISBN : 978-83-8233-167-7

Wydawca: Storybox.pl, Drageus

Tłumacz: Aleks Nulewicz

Data premiery: 23 lutego 2021 r.

Tytuł oryginału: Archangel Rising

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Eskadra Archaniołów staje naprzeciw sił brutalnego Protektoratu, by zdobyć cenny łup i ocalić ludzkość w absorbującej powieści o niebezpieczeństwach czyhających w głębokiej przestrzeni kosmicznej autorstwa twórcy serii Odyssey One.

Kapitan Steph Michaels zinfiltrował systemy Wolnych Gwiazd na pokładzie przejętego frachtowca. Dowodząc załogą złożoną z jeńców i podając się za korsarza, wyrusza na misję przejęcia cennego surowca z placówki wroga. Wspierany przez swoją Eskadrę Archaniołów, rozpoczyna operację typu „wtargnij-i-zagarnij”. Misje tego rodzaju ma w małym palcu, ale tym razem wszystko staje na głowie.

Nim nadarzy się okazja do ataku, kapitan i jego „piraci” trafią na nieoczekiwaną przeszkodę. Placówka górnicza – ich cel – mieści także baraki, gdzie trzymane są rodziny zniewolonych robotników. Steph nie zamierza poświęcić niewinnych ludzi, nie uznaje bowiem pojęcia „strat ubocznych”. Jego moralność powiedzie go więc ku działaniom dużo radykalniejszym niż kiedykolwiek dotąd. Stając naprzeciw bezlitosnego wrogiego dowódcy, Steph odkryje, że wdał się w konflikt nie tylko z Wolnymi Gwiazdami, ale prawdopodobnie także z samym Imperium.

Szanse na zwycięstwo? Niemożliwe do przewidzenia.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Archangel One. Tom 1. Anioły w czerni
  • Archangel One. Tom 2. Wzlot Aniołów
  • Atlantis Rising. Tom 1. Rycerze Atlantydy
  • Atlantis Rising. Tom 2. Miasto demonów
  • Kolejne produkty