Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Archangel One. Tom 1. Anioły w czerni

Archangel One. Tom 1. Anioły w czerni

Evan Currie

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 9 godzin 8 minut

ISBN : 978-83-8194-826-5

Wydawca: Storybox.pl, Drageus

Tłumacz: Janusz Kaiser

Data premiery: 8 września 2020 r.

Tytuł oryginału: Archangel One

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Elitarna eskadra wyrusza na tajną misję za liniami wroga w kontynuacji sagi Odyssey One.

Sprzymierzone siły Ziemi i Priminae zdołały wywalczyć kruchy rozejm z Imperium – jeśli jednak nie uda się przenieść walki na terytorium wroga, zagłada jest nieuchronna. Przygotowując się na nieunikniony wybuch kolejnej wojny, komandor Stephen Michaels obejmuje dowództwo nad eskadrą Archaniołów. Jego rozkazy są proste: zrzucić mundur i wyruszyć w bezkresną ciemność.

Przyjmując role najemników, Michaels wraz z Archaniołami poszukują bezcennych informacji mogących podważyć potęgę najeźdźców. Misja prowadzi ich w niezbadane rejony Galaktyki, gdzie znów przychodzi im zmierzyć się ze wszechobecnym wpływem Imperium. Choć walka pod obcą banderą jest zaprzeczeniem wszystkiego, w co wierzą, muszą starannie ukrywać swą prawdziwą tożsamość i przeć dalej w imię ludzkości.

W przestrzeni Sprzymierzonych czyha nowy, przebiegły wróg. Ryzyko rośnie z każdą chwilą. Z nadzieją na odkrycie najmroczniejszych sekretów Imperium, komandor Michaels decyduje się przyjąć misję, która zaprowadzi go w samą paszczę lwa. Wie, że jedno potknięcie będzie kosztować nie tylko życie – może oznaczać też kres całej ziemskiej cywilizacji.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Archangel One. Tom 1. Anioły w czerni
  • Archangel One. Tom 2. Wzlot Aniołów
  • Atlantis Rising. Tom 1. Rycerze Atlantydy
  • Atlantis Rising. Tom 2. Miasto demonów
  • Kolejne produkty