Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

H. Paul Honsinger

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 14 godzin

ISBN : 978-83-8146-790-2

Wydawca: Storybox.pl, Drageus

Data premiery: 9 lipca 2019 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Unia Terrańska zaangażowana jest w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, chcących zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzone zostaje dowodzenie nad USS „Cumberland”, niszczycielem najnowszej generacji, jednak mającym tak złą opinię, że nazywany jest pogardliwie „Przełęczą Cumberland”.

Pierwszą misją kapitana Robichaux jest patrol w Wolnym Korytarzu, miejscu, w którym Krag potajemnie kupują materiały do produkcji wojennej, oraz zniszczenie każdej jednostki przewożącej wojenną kontrabandę. Z dala od własnej floty, operujący w warunkach wymuszonej rozkazami ciszy radiowej, Max polegać może tylko na swojej determinacji… oraz wsparciu błyskotliwego szefa służby medycznej okrętu, doktora Sahina.

Wykonując to niebezpieczne zadanie, Max i doktor zdają sobie sprawę, że jedynie „Cumberland” może powstrzymać śmiertelny atak Krag, który ma raz na zawsze zakończyć wojnę i istnienie rasy ludzkiej.

Tocząca się w dalekiej przyszłości i utrzymana w klimatach powieści „o okrętach z drewna i ludziach ze stali” książka „Wezwał nas honor” należąca do serii Man of War łączy przygodę poznania, przeżycia wojenne i niebezpieczeństwa podróży w nieznane, widziane oczyma dowódcy i jego załogi.

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor
  • Man of War. Tom 2. Honor to my
  • Man of War. Tom 3. Bracia w chwale
  • Kolejne produkty