Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses

Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses

Jarosław Ruszkiewicz

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 33 godziny 3 minuty

ISBN : 978-83-65983-91-6

Wydawca: Storybox.pl, Drageus

 

34,95 zł brutto

Więcej informacji

Czterdzieści tysięcy lat temu starły się dwie kosmiczne cywilizacje, dysponujące potęgę niewyobrażalną dla współczesnego człowieka.

Arnvallia została obrócona w perzynę, a jej flota doszczętnie zniszczona. Imperialny okręt wojenny wraz z niedobitkami floty stoczył swoją ostatnią walkę, ale nie było już nadziei na zwycięstwo. Pozostała tylko ucieczka i znalezienie schronienia. Mały świat na peryferiach i z dala od szlaków komunikacyjnych dawał szanse na przeżycie. Jednak wrogowie nie dali za wygraną. Ich psy gończe rozpoczęły przeczesywanie kosmosu, szukając śladów znienawidzonej Arnvallii i nieprawdopodobnie zaawansowanej technologii, która zniknęła wraz z nią.

Ziemia XXII wieku korzysta z dobrodziejstw taniego ekologicznego paliwa, a zarazem pogrąża się w dziwnej stagnacji. Zupełnie jakby ktoś lub coś starał się zahamować rozwój ludzkości, nie pozwolić jej rozwinąć skrzydeł, zatrzymać w drodze do gwiazd... Z pozoru przypadkowa katastrofa samolotowa jest pierwszym ogniwem w łańcuchu wydarzeń, które mogą prowadzić do ujawnienia straszliwej prawdy i odkrycia spisku przeciw ziemskiej cywilizacji. Kto za tym stoi? Kim jest Ulysses? Ile czasu pozostało ludziom, zanim nadejdzie ostateczna zagłada?

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses
  • Syndrom Everetta. Tom 2. Cassandra
  • Kolejne produkty