Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 1. Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi

Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 1. Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi

Ina Nacht

Joanna Domańska
Kaja Walden
Gabriela Jaskuła

 

Czas trwania: 6 godzin 15 minut

ISBN : 978-83-8233-366-4

Wydawca: Storybox.pl, Stara Szkoła

Data premiery: 20 kwietnia 2021 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Kiedy tłumaczka Sonia przeprowadzała się do osady Białe, leżącej w Kotlinie Kłodzkiej, spodziewała się ciszy i spokoju. Stary dom oczarował ją atmosferą, a dziki ogród dawał iluzję harmonii z przyrodą. Jednak już kilka dni później okolica zaczęła odkrywać przed nową mieszkanką swoje sekrety.

Karina to młoda policjantka, która po znajomości dostała pracę w kłodzkim wydziale kryminalnym. Trafia do zespołu niezbyt pracowitych samców alfa. Jeden z nich postanawia zawładnąć jej życiem.

Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi. Bo nie wszystkie historie mają dobre zakończenie.

„Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” jest pierwszym tomem serii z Kotliny Kłodzkiej. Jej głównymi bohaterami są policjanci kłodzkiego wydziału kryminalnego, Karina i Aleks, którzy razem rozwiązują zagadki kryminalne, choć ich własne dusze również skrywają mroczne emocje i tajemnice. Zbrodnie, góry oraz okrucieństwa namiętności tworzą mieszankę wybuchową, której trudno się oprzeć! Już wkrótce kolejny tom serii pod tytułem: „Dziewczyny nienawidzą kobiet”.

***

„Nieoczywiste rozwiązania fabularne, zaskakujące zwroty akcji i kontrowersyjna bohaterka – wszystko to sprawia, że książka jest świetnym debiutem. Polecam serdecznie, ale uprzedzam, że tej lektury nie da się odłożyć, dopóki nie doczyta się do ostatniej strony”.

Hanna Greń

***

„Kotlina Kłodzka pełna sekretów, pełna tajemnic... Ina Nacht z niezwykłą wrażliwością i wnikliwością połączyła tradycyjny kryminał z opowieścią o najgorszej możliwej przemocy. Polska kryminałem stoi, a ten smakowity debiut jest tego najlepszym przykładem!”

Olga Kowalska z WielkiBuk.com

***

„Rodzinne sekrety, pogańskie rytuały i przeklęty hotel w dziczy Kotliny Kłodzkiej. Polecamy!”

Magazyn literacko-kryminalny POCISK

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Bezpieczne miejsce
  • Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 1. Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi
  • Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 2. Sprawdź, gdzie kończy się las
  • Kolejne produkty