Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nad zatoką. Tom 2. Księżyc nad przylądkiem

Nad zatoką. Tom 2. Księżyc nad przylądkiem

Colleen Coble

Joanna Domańska

 

Czas trwania: 9 godzin 57 minut

ISBN : 978-83-8194-897-5

Wydawca: Storybox.pl, Dreams

Tłumacz: Anna Pliś

Data premiery: 20 października 2020 r.

Tytuł oryginału: Mermaid Moon (A Sunset Cove Novel)

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Mama Mallory zmarła piętnaście lat temu. Mimo to ostatnie słowa wypowiedziane przez ojca tuż przed śmiercią w pośpiesznej rozmowie telefonicznej były jasne: „Znajdź… matkę”.

Poczucie wstydu i zagubienia trzymało Mallory Davis z dala od domu przez ostatnie piętnaście lat. Kiedy jednak ojciec ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, nie pozostaje jej nic innego jak wrócić na Syreni Przylądek. Dziewczyna jest przekonana, że to było morderstwo, a jej ukochany z dzieciństwa, Kevin O’Connor, będący obecnie strażnikiem łowieckim w południowo-wschodnim Maine, potwierdza te podejrzenia. Ale Kevin jest ostrożny, jeśli chodzi o angażowanie się i pomoc Mallory w jej poszukiwaniach. Już raz porzuciła go bez słowa wyjaśnienia wiele lat temu.

Gdy Mallory zaczyna dostawać pogróżki skierowane zarówno do niej, jak i do jej nastoletniej córki, Haylie, razem starają się dotrzeć do rozwiązania tej zagadki. Sprawa domniemanego morderstwa jest jednak znacznie bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać… a Mallory nie może umrzeć, zanim wszystkie elementy tej układanki znajdą się na swoim miejscu.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Nad zatoką. Tom 1. Hotel nad oceanem
  • Nad zatoką. Tom 2. Księżyc nad przylądkiem
  • Nad zatoką. Tom 3. Zmierzch nad jagodowymi polami
  • Kolejne produkty