Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Para zza ściany

Para zza ściany

Shari Lapena

Joanna Gajór

 

Czas trwania: 12 godzin 12 minut

ISBN : 978-83-8116-438-2

Wydawca: Zysk i S-ka Wydawnictwo we współpracy ze Storybox.pl

 

29,90 zł brutto

Więcej informacji

KOMU ZAUFASZ, JEŚLI NIE MOŻESZ ZAUFAĆ NAJBLIŻSZYM...

– MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER –

„Najgłośniejszy thriller 2016 roku”

„TheStylist”

Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów..

Wstrząsający debiutancki thriller, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach – są w niej zmienne nastroje, kłamstwa, zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami...

Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko – wzajemną miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana...

Stopniowo wychodzi na jaw, co tak naprawdę się wydarzyło. Detektyw Rasbach wie, że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają, że w ich małżeństwie są sekrety, które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice – oszustwa, dwulicowość i niewierność, a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału.

***

„Skomplikowana, niesłychanie wciągająca opowieść, rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła, że przerzucałam kartki jak szalona”.
TessGerritsen
autorka bestsellera „Umrzeć po raz drugi”

***

„Jak dobrze możemy poznać ludzi z najbliższego otoczenia? Nie będziesz mógł się oderwać od tej książki, szukając odpowiedzi. I znajdziesz ją prawdopodobnie dopiero wtedy... gdy już będzie za późno”.
Lisa Gardner
autorka bestsellerów „Zaginiona” i „Złap mnie”

***

„Przeczytałam tę powieść jednym tchem, całkowicie pochłonięta akcją. Zagadka jest rewelacyjnie skonstruowana i nadzwyczaj wciągająca!”.
Sue Grafton
autorka bestsellera „»Z« jak zwłoki”

***

„Genialna! Jeśli ta książka nie stanie się hollywoodzkim hitem, osobiście zjem swój egzemplarz! Pasjonujący psychologiczny thriller o szaleńczym tempie nie pozwoli ci złapać oddechu. Nie da się go odłożyć na półkę, nie doczytawszy do końca”.
C.L. Taylor
autorka thrillera „Gdzie kończy się cisza?”

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Niechciany gość
  • Nieznajoma w domu
  • Para zza ściany
  • Kolejne produkty