Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Krwawy rzeźnik

Krwawy rzeźnik

Peter Conradi

Konrad Biel

 

Czas trwania: 11 godzin 27 minut

ISBN : 978-83-8271-308-4

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 6 kwietnia 2022 r.

 

44,90 zł brutto

Więcej informacji

Zanim radziecki seryjny morderca Andriej Czikatiło został postawiony przed sądem w 1992 roku, zabił ponad 50 kobiet, dzieci i nastolatków, często wykorzystując seksualnie swoje ofiary i zostawiając ich ciała potwornie okaleczone.

Na podstawie własnych wywiadów i zapisów z przebiegu rozprawy Peter Conradi – dziennikarz i redaktor londyńskiego „Sunday Times” – opowiada, jak ojciec, mąż i dziadek, były nauczyciel, mordował przez 12 lat, tuż pod nosem milicji.

Conradi zagłębia się w życie jednego z najbardziej przerażających seryjnych morderców. Detektywi moskiewskiej milicji opowiadają o szaleńczym pościgu za potworem w ludzkiej skórze. Było to śledztwo z wieloma ślepymi zaułkami, zanim zakrojona na szeroką skalę tajna akcja umożliwiła ujęcie Czikatiły.

„KRWAWY RZEŹNIK” TO PRZYPRAWIAJĄCE O DRESZCZE WEJRZENIE W OBŁĄKANY UMYSŁ POTWORA. WYCZERPUJĄCY I SZOKUJĄCY ZAPIS PRAWDZIWYCH ZBRODNI JEDNEGO Z NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYCH MORDERCÓW XX WIEKU ORAZ HISTORIA PRÓB JEGO UJĘCIA.

***

„Jedna z najlepszych książek true crime, jakie czytałem! Nie mogłem się oderwać. Niezwykle interesująca! Doskonale przedstawione tło społeczno-historyczne ZSRR oraz szczegółowy portret seryjnego mordercy i jego zbrodni”.

GOODREADS

***

„Najstraszniejsza książka, jaką kiedykolwiek czytałam”.

AMAZON

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Krwawy rzeźnik
  • Kolejne produkty