Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Sceny z życia rosyjskich milionerów

Sceny z życia rosyjskich milionerów

Marie Freyssac

Magdalena Woźniak

 

Czas trwania: 3 godziny 53 minuty

ISBN : 978-83-8146-082-8

Wydawca: Storybox.pl, Audioteka.pl, Poradnia K

 

24,90 zł brutto

Więcej informacji

Ile prawdy jest w legendach i plotkach o rosyjskich nowobogackich? Jak wiele opowieści na temat tamtejszych oligarchów odpowiada rzeczywistości?
„Sceny z życia rosyjskich milionerów” to wiarygodna relacja z pierwszej ręki. Autorka, Marie Freyssac, przez kilkanaście miesięcy była blisko mieszkańców Rublowki – jednej z najbogatszych dzielnic Moskwy. Uczyła tam dzieci rosyjskich milionerów języka francuskiego, dobrych manier i zasad etykiety. To nie sensacyjny zapis obyczajów panujących w domach niezwykle bogatych ludzi, raczej wyważona, niemal socjologiczna relacja osoby, która pilnie przyglądała się codzienności osób przyzwyczajonych do luksusu.
To audiobook, który wielu zaskoczy, momentami rozbawi, innym razem przerazi. Zaskakujące historie, które wydają się nierealne, a które Marie Freyssac miała okazje obserwować z bliska nie tylko w domu swoich pracodawców, ale również ich sąsiadów i przyjaciół.
Błyskotliwa opowieść kobiety, która przybyła z innego świata i bacznie obserwowała ten, w którym nagle przyszło jej żyć.

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Sceny z życia rosyjskich milionerów
  • Kolejne produkty