Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Dopóki biegnę. Tom 3. Dopóki żyję

Dopóki biegnę. Tom 3. Dopóki żyję

Terri Blackstock

Mirella Rogoza-Biel
Konrad Biel

 

ISBN : 978-83-8271-984-0

Wydawca: Storybox.pl

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

POŚCIG PRAWIE DOBIEGŁ KOŃCA.

Oskarżona o morderstwo Casey Cox nadal ucieka. Poszukiwania, które rozpoczęły się od znalezienia śladów pozostawionych przez nią na miejscu zbrodni, rozwijają się na jeszcze większą skalę, podczas gdy Casey coraz trudniej znaleźć kryjówkę. Twarz dziewczyny ukazuje się we wszystkich wiadomościach, a przebrania przestają wystarczać, by ukryć tożsamość. To tylko kwestia czasu, zanim ktoś ją rozpozna.

Dylan Roberts, detektyw, który uczestniczy w poszukiwaniach Casey, staje się teraz jej jedyną nadzieją. Przerażające zamachy na jego życie mogą doprowadzić do tego, że dziewczyna przestanie się dłużej ukrywać. Rozpoczyna się wyścig z czasem o życie obojga, a ujawnienie, kto jest prawdziwym mordercą, okazuje się jeszcze bardziej skomplikowane, niż sądzili. Gromadząc dowody, które mają obciążyć ich wrogów, Dylan i Casey zbliżają się do siebie, jednak ta relacja ma swoje konsekwencje. Czy jedno z nich będzie musiało poświęcić życie, żeby chronić to drugie?

W „Dopóki żyję” Terri Blackstock zabiera nas w jeszcze jeden emocjonujący pościg, który jest rewelacyjnym zakończeniem serii „Dopóki biegnę”.

  • Poprzednie produkty
  • Dopóki biegnę. Tom 1
  • Dopóki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą
  • Dopóki biegnę. Tom 3. Dopóki żyję
  • Kolejne produkty