Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Pchła

Pchła

Anna Potyra

Jacek Dragun

 

Czas trwania: 10 godzin 31 minut

ISBN : 978-83-8194-311-6

Wydawca: Storybox, Zysk

Data premiery: 25 lutego 2020 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

CZY MYŚLISZ, ŻE TWOJE ŻYCIE JEST TAKIE WAŻNE…

Wigilia Bożego Narodzenia. Ulice Warszawy pustoszeją, mieszkańcy zaszywają się w zaciszu swych domów, by zasiąść przy świątecznych stołach. Jednak nie wszyscy. Adam Lorenz, komisarz Wydziału Zabójstw, dostaje wezwanie. W jednym z mieszkań zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Lorenz spotkał się podczas wieloletniej pracy w policji. Morderstwo wydaje się bardzo szczegółowo zaplanowane. Nie ma żadnych śladów. Nie ma podejrzanych. Nie ma motywu. Jedynym punktem zaczepienia jest stara fotografia pozostawiona przez zabójcę.

Do pomocy w śledztwie zostaje przydzielona profilerka Iza Rawska. Wspólnie z Lorenzem usiłuje odgadnąć, jaka historia kryje się za popełnioną zbrodnią. Nie mogą przypuszczać, że to dopiero jej początek…

***

„Anna Potyra to nowe, godne zapamiętania nazwisko wśród polskich autorów kryminałów. Pełnokrwiści bohaterowie, mistrzowsko poprowadzona intryga, wciągająca akcja i nieoczywiste rozwiązania to coś, co zadowoli każdego fana gatunku. Wyśmienita lektora!”

Kryminalnatalerzu.pl

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Pchła
  • Kolejne produkty