Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Pan na Wisiołach - tom II - Krzyk Mandragory

Pan na Wisiołach - tom II - Krzyk Mandragory

Piotr Kulpa

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 12 godz. 28 min

 

24,95 zł brutto

Więcej informacji

Twoje marzenie o spokojnym życiu w odziedziczonym domu w starogórskiej wsi pękło jak łańcuch piły, którą usiłowałeś je wyrzeźbić. Rodzina, w którą chciałeś tchnąć nowe życie, odwraca się od ciebie, bałamucona przez charyzmatycznego „przyjaciela domu”, Gajgara. Brudna przeszłość, zostawiona w stolicy, dopada cię i ograbia z nadziei. Ale najgorsze dopiero przed tobą – prawda o sobie; o tym, na co cię stać, gdy nikt nie patrzy.

Pętla wokół Smutów zaciska się. Kto jest temu winien, pytają. Odpowiedzi coraz bardziej ich od siebie oddalają i dezorientują. Magda traci zaufanie do męża. Czaruś buntuje się przeciw rodzicom i ucieka z domu. Tymoteusz w obawie przed wyjawieniem mrocznej tajemnicy rezygnuje z możliwości uleczenia syna. Ta kropla przepełnia czarę goryczy. Po wypadku Tymka w szopie nic nie będzie takie samo. W zamian za uratowanie życia Smuta staje się zakładnikiem Bargieła, który za pomocą mandragory realizuje swój szatański plan…

Rozkoszuj się atmosferą Wisiołów i sięgnij po trzeci tom cyklu – “Trzeba to zabić”.

Tylko pamiętaj – ten mrok uzależnia!„Piotr Kulpa napisał naprawdę dobrą powieść grozy, nieprzewidywalną, zaskakującą i mocną”.

Granice.pl

„Co tu dużo ukrywać, Pan na Wisiołach jest świetny. Ma wszystko to, co powinna zawierać porządna powieść grozy – niepokojącą atmosferę, wartką akcję, przyprawiającą o gęsią skórkę scenerię i dobrze wykreowanych bohaterów”.

Secretum.pl

  • Poprzednie produkty
  • Pan na Wisiołach - tom I - Mroczne siedlisko
  • Pan na Wisiołach - tom II - Krzyk Mandragory
  • Pan na Wisiołach - tom III - Trzeba to zabić
  • TT
  • Kolejne produkty