Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Trupojad i dziewczyna

Trupojad i dziewczyna

Ahsan Ridha Hassan

Artur Ziajkiewicz

 

Czas trwania: 9 godzin 41 minut

ISBN : 978-83-8146-413-0

Wydawca: Storybox.pl, Genius Creations

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Czarny Kot przebiegł Adrianie drogę. Kiedy go zobaczyła i spojrzała w kocie ślepia, straciła kontrolę nad kierownicą i swoim życiem. Skończyło się to śmiertelnym wypadkiem. No, prawie śmiertelnym.

Obudziła się w tajemniczym świecie, który wydawał się utkany z mitów, baśni, legend i snów. Kraków leżący w tej rzeczywistości jest inny niż ten, który zapamiętała. Nad miastem króluje potężny Monastyr, zamieszkiwany przez kapłanów i morloqów. Adriana spotyka przerażających władców miasta, diabolicznego Konsyliarza, legendarnego Kostucha, a nawet Śmierć i Jej Uczennicę. Wszyscy oni jednak boją się jej, gdyż Adriana jest w tym świecie Panią Klątwą, istotą o niezmierzonej mocy.

Adriana podejmuje się rozwiązania tajemnicy Trupojada, który terroryzuje miasto. Za przewodnika ma jedynie Czarnego Kota.

***

„Rozrywka w najlepszym wydaniu. Subtelna groza namalowana niezwykle wyrazistymi, wręcz plastycznymi opisami. Akcja pędząca na złamanie karku. A w tle Kraków, który od dzisiaj nie będzie już taki jak dotychczas. Chociaż przede wszystkim »Trupojad i dziewczyna« jest zręcznie utkaną baśnią o potędze miłości. Przeczytałem jednym tchem.”

Rafał Cuprjak
autor „Po drugiej stronie”, „Mamusiu przecież byłam grzeczna”

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Trupojad i dziewczyna
  • Kolejne produkty