Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Na Podlasiu. Tom 1. Antonia

Na Podlasiu. Tom 1. Antonia

Agnieszka Panasiuk

Donata Cieślik

 

Czas trwania: 11 godzin 43 minuty

ISBN : 978-83-8233-123-3

Wydawca: Storybox.pl, Szara Godzina

Data premiery: 9 lutego 2021 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Jest rok 1869. Antonia Gillard traci posadę nauczycielki na pensji dla dziewcząt. Opuszcza Warszawę i zostaje guwernantką w domu rosyjskiego urzędnika w Białej na Podlasiu. Tu zawiązuje przyjaźnie, poznaje lokalne tradycje i śledzi poczynania Oswobodziciela – tajemniczego jeźdźca, który pomaga mieszkańcom regionu mierzyć się z carskimi represjami. W wyniku intrygi guwernantka musi pożegnać się z nauczaniem i podjąć się zupełnie nowego zajęcia.

Antonia, jako dama do towarzystwa hrabiny Stefanii, wyjeżdża do Franopola. Bierze udział w życiu towarzyskim, podróżach i wizytacjach majątków, ale równocześnie angażuje się w pomoc ubogim i chorym. Los sprzyja kobiecie, która zakochuje się z wzajemnością. Jednak dla zakochanych nadchodzi czas próby. Czy zdołają zmylić tropy i odwrócić od siebie uwagę carskiej policji? Jak potoczą się dalsze losy Antonii?

Antonia, Cecylia i Aleksandra – trzy kobiety. Trzy odmienne losy. Trzy tomy cyklu powieści Agnieszki Panasiuk rozgrywającego się na Południowym Podlasiu w drugiej połowie XIX stulecia.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Na Podlasiu. Tom 1. Antonia
  • Podróże serc
  • Kolejne produkty