Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Pryncypium

Pryncypium

Melissa Darwood

Joanna Osyda

 

Czas trwania: 9 godz. 18 min

ISBN : 978-83-8146-963-0

Wydawca: Storybox.pl, Genius Creations, Storytel

Data premiery: 17 września 2019 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Jak masz na imię? – słyszymy setki razy w życiu.

Imię towarzyszy nam od narodzin aż po kres naszych dni. Czy jednak mamy świadomość, że imię może nas definiować, wpływać na to, jacy jesteśmy? Czy kierują nami impulsy ciała (Lokum), odruchy psychiki (Ipsum), czy też może tajemnicze, odwieczne Nomen – imię?

Zoltan jest potężnym członkiem starożytnej tajnej organizacji, stojącej na straży praw Pryncypium i strzegącej wiedzy o Nominach. Aniela zaś młodą, lecz doświadczoną przez los dziewczyną, starającą się zapewnić swoim najbliższym byt i uratować rodzinne gospodarstwo. Dzieli ich wszystko: status społeczny, osobowość i wyznawane wartości. Łączy mająca tysiące lat wspólna historia. Jej najnowsza odsłona pełna jest silnych uczuć, niefortunnych decyzji i katastrofalnych pomyłek.

Co wydarzy się, kiedy połączą ich uczucia, ale rozdzielą zasady, według których żyją? Czy Aniela będzie potrafiła przyjąć trudny dar Zoltana?

***

„Daj się ponieść swojemu Ipsum i wkrocz w niebezpieczny, ekscytujący świat Melissy Darwood. »Pryncypium« to niesztampowa opowieść new adult z elementami fantastyki, gdzie uczucie miłości może być zarówno lekarstwem jak i trucizną”.
Julita Sobolewska, Polacy nie gęsi (www.polacyniegesi.org)

***

„To coś, z czym nie spotkaliśmy się w żadnej innej powieści. To szalony mix fantasy i romansu, zawierający pikantne sceny erotyczne.”
Martha Oakiss, Secret-Books.blogspot.com

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Pryncypium
  • Kolejne produkty