Śledź nas na Facebooku

Autorzy

To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej

To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej

Michał Gąsiorowski

Michał Gąsiorowski

 

Czas trwania: 4 godziny

ISBN : 978-83-8194-058-0

Wydawca: Storybox.pl, Nasza Księgarnia

Data premiery: 5 listopada 2019 r.

 

24,95 zł brutto

Więcej informacji

Ręka Maradony, pęknięty but Deyny, skradziony Puchar Rimeta i piesek Pickles, który go odnalazł… Historia piłki nożnej pełna jest nie tylko wspaniałych akcji i wybitnych strzelców, lecz także ciekawych anegdot. Dlaczego Francuzi nie mogli zagrać w swoich strojach na mistrzostwach świata w 1978 roku? Który Polak został królem strzelców na mundialu? Co Brazylijczycy czują na dźwięk słowa „Maracanazo”? W tej książce przeczytacie o tym, o czym każdy duży i mały kibic po prostu musi wiedzieć.

Futbol cały czas się zmienia. Pierwszy finał mistrzostw świata rozegrano dwiema różnymi piłkami. Współcześnie sędziowie mają do dyspozycji technologię goal line i powtórki wideo, a piłkarze grają w butach lżejszych od grejpfruta. Ale jedno się nie zmieniło. Wciąż chodzi o to, by to, co się kopie, wpadło do bramki, co z kolei wprawia w ekstazę cały świat.

„Największym marzeniem każdego piłkarza jest mundial. Dzięki tej książce poczujecie smak mistrzostw świata i poznacie wiele wspaniałych piłkarskich historii. Dla tych, którzy kochają futbol, to lektura obowiązkowa!”

Dariusz Dziekanowski

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Od koła do Formuły 1. Historia motoryzacji
  • To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej
  • Kolejne produkty