Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Jeszcze chwilę

Jeszcze chwilę

Liliana Fabisińska, Maria Fabisińska

Elżbieta Kijowska

 

ISBN : 978-83-8334-109-5

Wydawca: Storybox.pl

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Nagroda publiczności w konkursie „Brakująca Litera” na najlepszą polską książkę 2020 roku.

Jagoda żyje w wiecznym biegu i stresie. Jej firma budowlana ma coraz więcej klientów. Matka Jagody przenosi się do domu seniora, a to zamiast wyciszyć, zaognia jeszcze ich niełatwe kontakty. W dodatku telefon nie przestaje brzęczeć – to Natasza, córka Jagody, dzwoni z drugiego końca Europy z kolejnymi pretensjami. Jakby tego było mało, jeden nieostrożny krok otwiera puszkę Pandory z kłopotami zdrowotnymi.

Na szczęście Jagoda zawsze może liczyć na swojego męża Miszę oraz na przyjaciółki. Bo Jagoda, Dorota i Hanka stanowią zgrane trio od wielu lat. I wspólnie potrafią stawić czoło największym problemom.

Warto poczekać. Jeszcze chwilę. Każdy kolejny dzień może zmienić wszystko. A jeśli chcecie się dowiedzieć, co przydarzyło się Dorocie i Hance, poszukajcie „Warto poczekać”.

***

„To Matka i Córka napisały tę powieść. Dla mnie jest to piękne i bardzo wzruszające. Tym bardziej, że to właśnie rodzinne relacje są najważniejszym wątkiem »Jeszcze chwilę«. Miałam to szczęście, że moja mama wspierała mnie zawsze i wszędzie. Żałuję, że nie może już przeczytać tej opowieści...” –Małgorzata Przyczyna z bloga Zaczytana.pl.

  • Poprzednie produkty
  • Jeszcze chwilę
  • Warto poczekać
  • Kolejne produkty