Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowe starego początki

Nowe starego początki

Małgorzata Falkowska

Elżbieta Kijowska

 

Czas trwania: 9 godzin 42 minuty

ISBN : 9788382711639

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 26 stycznia 2021 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Po powrocie z Afryki Zosia postanawia zmienić swoje życie. Czuje, że nadszedł czas na bycie odpowiedzialną... przynajmniej za kogoś. Wraz z mężem Sebastianem postanawiają stać się rodziną dla dzieciaków, które skradły serce Zosi podczas odbywania kary w domu dziecka, oraz Salomy... ich „pamiątki” po afrykańskiej misji. Na wieść o powiększeniu rodziny ojciec Zosi stwierdza, że najwyższy czas przekazać córce prezent pozostawiony przez zmarłą matkę. Gdy Zosia widzi zrujnowany stary dom z dala od Warszawy, jest załamana. Czy Zosia, Sebastian i przyjaciółki dadzą radę podarować starej posiadłości nowy początek?

Poznajcie losy zwariowanych przyjaciółek w pozostałych tomach cyklu: „Mąż potrzebny na już”, „Gorzej być (nie) może”, „Poszukiwani, poszukiwany”.

***

„Długo musieliśmy czekać na czwarty tom tego cyklu, ale... było warto! Małgosia po raz kolejny zaserwowała nam pełną humoru powieść, od której nie można się oderwać. Jesteście ciekawi tego, co znowu wymyśliła Zosia?”

Ewelina Nawara, współautorka „Kingdom of Martagon” i „Kings of Sin”

***

„Zabawna kontynuacja losów Zośki. Powrót z Afryki, rodzina, dzieci i pensjonat – co z tego wszystkiego wyniknie? Czy Zosia odnajdzie się w nowej rzeczywistości i stanie się idealną matką? Pełna humoru opowieść o przyjaźni i miłości, rozgrywająca się w malowniczych okolicach Włocławka. Serdecznie polecam!”

Sylwia Lewandowska, @sylwia_books

***

„Szalone przyjaciółki kolejny raz wpadają na pomysł teoretycznie trudny do zrealizowania, ale nie dla nich! Małgosia Falkowska jest mistrzynią w łączeniu zabawnych sytuacji, momentów wzruszeń i wyzwań do pokonania, a co najważniejsze – fenomenalnie ukazuje więź łączącą te dziewczyny, ich wytrwałość, wsparcie i bezgraniczne zaufanie. Będzie radośnie, wzruszająco i zaskakująco – gorąco polecam!”

Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska, Zaczytana Ewelka

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Gorzej być (nie) może
  • Mąż potrzebny na już
  • Nowe starego początki
  • Paleta marzeń
  • Kolejne produkty