Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Podmiejski na koniec świata

Podmiejski na koniec świata

Katarzyna Kowalewska

Donata Cieślik

 

Czas trwania: 8 godzin 39 minut

ISBN : 978-83-8233-700-6

Wydawca: Storybox, Zysk i S-ka Wydawnictwo

Data premiery: 27 lipca 2021 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

UROKLIWA, PEŁNA HUMORU OPOWIEŚĆ O WZLOTACH I UPADKACH.

Alicja to mistrzyni rozwiązywania cudzych problemów. Pogodna, sympatyczna i nieco zakompleksiona nie potrafi odmawiać ani stawiać na swoim. W pracy wykonuje zadania za innych, prywatnie tkwi w związku, który nie rozwija się tak, jak sobie wymarzyła. Przełomowy dzień w jej życiu następuje, gdy szef składa jej propozycję nie do odrzucenia. Alicja miałaby podjąć próbę ratowania małej podupadającej firmy. Kłopot w tym, że w innym mieście.

Tego samego wieczoru Alicja wybiera się na imprezę firmową swojego chłopaka. Widok, jaki zastanie na miejscu, każe jej natychmiast wziąć nogi za pas. Zaskoczona, rozdarta, rozżalona będzie musiała błyskawicznie zdecydować, czy przyjąć propozycję szefa. To oznaczałoby zaczęcie od zera, w nowym miejscu wśród nieznanych ludzi. Czy starczy jej odwagi?

To historia o wzlotach i upadkach oraz o poszukiwaniu siebie. Powieść, która potwierdza tezę, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie.

***

»Podmiejski na koniec świata« to klimatyczna i pełna pozytywnej energii powieść o tym, jak łatwo zapomnieć, kim się naprawdę jest, oraz o kryzysie, który musi się wydarzyć, żebyśmy postanowili sobie o tym przypomnieć Optymistyczna lektura na niełatwy czas. Polecam!”

Hanna Dikta, pisarka

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Podmiejski na koniec świata
  • Pudełko z pamiątkami
  • Kolejne produkty