Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Dlaczego, mamo?

Dlaczego, mamo?

Daria Skiba

Lena Schimscheiner

 

Czas trwania: 8 godzin 38 minut

ISBN : 978-83-8194-170-9

Wydawca: Storybox.pl, Videograf

Data premiery: 14 stycznia 2020 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Nastoletnia ciąża zawsze jest zaskoczeniem. Tak samo było w przypadku Marleny, dla której stan błogosławiony był początkiem zmian. Całe jej życie przewróciło się do góry nogami, kiedy ona starała się walczyć... Ile trudu wymaga wychowanie dziecka dla kogoś, kto sam nim wciąż jest? I jak wiele może znieść nastolatka, której życie nie raczyło oszczędzić?

„Dlaczego, mamo?” to opowieść nie tylko o macierzyństwie, ale także o sprawach z nim związanych, o których na co dzień się nie mówi. Kobieta jest w stanie wiele znieść, ale nie wszystko...

***

»Dlaczego, mamo?« to powieść potrzebna społeczeństwu. Porusza ważny, choć niestety pomijany temat, z którym Daria Skiba poradziła sobie znakomicie. Polecam bardziej niż gorąco. Musicie to przeczytać, i już!”

Małgorzata Falkowska, pisarka

***

„Ta książka jest do bólu prawdziwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki, idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć...”

Agnieszka Zakrzewska, pisarka

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Dlaczego, mamo?
  • Pokaż mi swój świat
  • Kolejne produkty