Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Zrobiłbym coś złego

Zrobiłbym coś złego

Michał J. Chmielewski

Piotr Borowski

 

Czas trwania: 4 godziny 27 minut

ISBN : 978-83-8194-127-3

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 3 grudnia 2019 r.

 

24,95 zł brutto

Więcej informacji

Wakacje. Małe miasteczko. Lata dziewięćdziesiąte.

Dwunastolatkowie sprawdzają granice zła.

Realistyczna powieść o dojrzewaniu.

Główni bohaterowie to czwórka nastolatków , którzy spędzają wakacje w typowy dla tamtych czasów sposób: włóczą się po okolicy, grają w piłkę na podwórku, przesiadują na osiedlowych ławkach, sporadycznie grają w gry komputerowe. Nie należą do najgrzeczniejszych w klasie. Pewnego dnia wpadają na pomysł, by zrobić coś złego. Jeden z nich wynosi z domu pistolet. Te wakacje okażą się przełomowe dla wszystkich. Chłopcy nie tylko przejdą przyspieszony kurs dojrzewania, ale także przekonają się o brutalności życia.

Autor: Michał Jan Chmielewski

Rocznik Czernobyla, mieszka na Facebooku. Uwielbia lata dziewięćdziesiąte i muzykę instrumentalną. Zazwyczaj czyta trzy książki naraz (jedna nowa, dwie pozostałe czytane po raz kolejny), często spaceruje.

Pasjonat wszystkiego, między innymi origami, deskorolki, rolek, programowania, gier komputerowych, jojo, piłki nożnej, muzyki, rysowania, robienia zdjęć.

Pisanie rozpoczął od e-zinów, skupiając się na legendarnym niegdyś ActionMagu, potem zajął się dziennikarstwem, ale opowiadanie prawdy szybko go znudziło, więc przerzucił się na fikcję. Wyszedł z tego ebook „Zrobiłbym coś złego”, porozrzucane w Internecie opowiadania i fikcyjne miasteczko Baskin Zachodnie, w którym rozgrywa się większość jego historii.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Indygo
  • Zrobiłbym coś złego
  • Złe
  • Kolejne produkty