Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Odzyskane dzieciństwo

Odzyskane dzieciństwo

Zuzanna Arczyńska

Ewa Mateuszuk

 

Czas trwania: 8 godzin 48 minut

ISBN : 978-83-8194-106-8

Wydawca: Storybox.pl, Szara Godzina

Data premiery: 19 listopada 2019 r.

 

29,90 zł brutto

Więcej informacji

Dla niektórych jedyna na świecie, dla innych – tylko zastępcza. Pod opieką maman życiowi rozbitkowie na nowo uczą się żyć. Marta nie miała tyle szczęścia, by do niej trafić.

Obecnie sama wychowuje syna i córkę, ciężko pracuje, a o byłym mężu sadyście nikomu nie opowiada. Nawet dzieciom. Pewnego dnia ulega wypadkowi. Opiekę nad jej pociechami sprawuje lokator wynajmujący u niej pokój. Kim jest Marcin? Czy jego niekonwencjonalne metody pomogą naprawić relacje nastolatków z matką?

„Odzyskane dzieciństwo” to powieść o ludziach, którzy marzą o przyjaznej duszy i normalności, którzy odkrywają, że więź biologiczna może być mniej trwała od siły miłości.

***

„Prawdziwa życiowa opowieść o tym, że wszystko może się zmienić na lepsze. Polecam”.

Magdalena Witkiewicz

***

»Odzyskane dzieciństwo« to historia o przytłaczającej rzeczywistości, dramatach rozgrywających się za zamkniętymi drzwiami na pozór normalnych domów. Ale jest to też opowieść o potędze miłości. Zuzanna Arczyńska w bardzo plastyczny sposób lawiruje słowem, buduje atmosferę i targa emocjami czytelnika. Ta książka to doskonały przykład konfrontacji dwóch światów: dobra i zła, zwycięstwa i porażki. Zdecydowanie polecam”.

Anna Kasiuk

***

„Prosto, brutalnie i jakże prawdziwie! Powieść obyczajowa bez lukru – zapewniam, że smakuje wybornie! Będziecie chcieli więcej. Polecam”.

Alek Rogoziński

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Dziewczyna bez makijażu
  • Mimozowe pole
  • Niania lekkich obyczajów
  • Odzyskane dzieciństwo
  • Kolejne produkty