Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Dzisiaj śpisz ze mną

Dzisiaj śpisz ze mną

Anna Szczypczyńska

Laura Breszka

 

Czas trwania: 6 godzin 2 minuty

ISBN : 978-83-8075-849-0

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 5 listopada 2019 r.

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

Powieść autorki bloga PANNA ANNA BIEGA, inspirującego tysiące kobiet!

Życie Niny, szczęśliwej mężatki i dumnej mamy, wydaje się spokojne i uporządkowane. W najmniej oczekiwanym momencie pojawia się Jan, młody i przystojny mężczyzna, który burzy ten spokój. I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością, to nie może przestać marzyć o Janie. To on uwolnił w niej tęsknotę za tą dziewczyną, którą była, zanim weszła w rolę żony i matki. Dzięki spotkaniu z nim znów czuje się piękną i zmysłową kobietą.

Czy dla dopiero co obudzonego uczucia warto poświęcić dotychczasowe, szczęśliwe życie? Nina staje przed trudną decyzją. W szarej, listopadowej Warszawie musi zmierzyć się z dawno zapomnianą młodzieńczą namiętnością. Jaką decyzję podejmie?

Piękna, życiowa powieść o prawdziwych uczuciach, miłości, namiętności i pożądaniu. Zmysłowa, ze szczyptą erotyzmu, który sprawia, że czyta się ją z przyjemnością i zapartym tchem.

***

„Czy można usprawiedliwić zdradę? A może to miłość wymaga poświęceń? To pytania, które zadajemy sobie przynajmniej kilka razy w życiu. Tylko od nas zależy, jaką decyzję podejmiemy”.

Magdalena Witkiewicz, autorka „Opowieści niewiernej”

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Dzisiaj śpisz ze mną
  • Kolejne produkty