Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Pudełko z marzeniami

Pudełko z marzeniami

Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński

Tomasz Ciachorowski

 

Czas trwania: 6 godzin 2 minuty

ISBN : 978-83-8075-847-6

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 5 listopada 2019 r.

 

36,90 zł brutto

Więcej informacji

Najzabawniejsza świąteczna komedia romantyczna!

Zdradzony przez narzeczoną i oszukany przez wspólnika trzydziestoletni Michał marzy o tym, aby zacząć nowe życie. Kiedy dowiaduje się, że podczas II wojny światowej jego rodzina ukryła w małym miasteczku na północy Polski skarb, wyrusza na jego poszukiwanie. Sęk w tym, że w miejscu ukrycia skarbu stoi teraz restauracja prowadzona przez rówieśniczkę Michała, Malwinę. Dziewczyna ma problem ze swoim ukochanym, który „odszedł w siną dal”, i babcią, która po wielu latach wróciła z Francji i koniecznie chciałaby teraz w restauracji wnuczki serwować żabie udka i ślimaki.

Michał postanawia zaprzyjaźnić się z Malwiną i zdobyć jej zaufanie, by później w tajemnicy przed dziewczyną odzyskać swój skarb. Niestety gdy w sprawę wmieszają się dwie wścibskie staruszki, dwójka dzieci i tajemniczy święty Eskpedyt, nic nie pójdzie zgodnie z jego planem.

„Pudełko z marzeniami” to przewrotna i zaskakująca komedia romantyczna o tym, że czasem należy zrezygnować z marzeń po to, by… wreszcie zaczęły się one spełniać!

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Biuro M
  • Pudełko z marzeniami
  • Kolejne produkty