Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Lista Audiobooków Autora: Aneta Krasińska

Aneta Krasińska urodzona sochaczewianka z wykształcenia i z zamiłowania humanistka, zakochana w książkach obecnie mieszkanka maleńkiej mazowieckiej wsi, gdzie bliski kontakt z naturą pozwala jej oderwać się od rzeczywistości i daje poczucie swobody twórczej.


Aneta Krasińska


Urodzona sochaczewianka z wykształcenia i z zamiłowania humanistka, zakochana w książkach obecnie mieszkanka maleńkiej mazowieckiej wsi, gdzie bliski kontakt z naturą pozwala jej oderwać się od rzeczywistości i daje poczucie swobody twórczej.


Jako autorka książek debiutowała w 2014 roku powieścią „Finezja uczuć”. Dotychczas wydała sześć powieści obyczajowych („Szukając szczęścia” (2015), „Odroczone nadzieje” (2016), „W sieci uczuć” (2017), „Marzenia Kaliny” (2017), „Pragnienia Elżbiety” (2018). W swoich książkach porusza problemy kobiet zmagających się z przeciwnościami losu. Twierdzi, że wyrazisty charakter postaci jest jak odcisk buta i na długo pozostaje w świadomości czytelnika.


Jak sama o sobie mówi, jest głodna życia i nowych wyzwań, które inspirują ją do działania i pozwalają czerpać energię do pracy. Dla dzieci prowadzi warsztaty pisania „Pisaninka” i współpracuje z lokalnym stowarzyszeniem działającym na rzecz mieszkańców gminy Baranów. Z filiżanką kawy zasiada do czytania powieści obyczajowych, sensacyjnych lub kryminałów.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów