Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Huczmiranki. Eukaliptus i werbena.  Tom 1

Huczmiranki. Eukaliptus i werbena. Tom 1

Agata Mańczyk

Joanna Gajór

 

Czas trwania: 19 godz 13 min

 

27,95 zł brutto

Opis

Słabość nadeszła szybko. Porwała mnie gwałtownie, a ja nie stawiałam oporu. Ta ucieczka w nicość była moim wybawieniem. Jedyną sensowną drogą, którą mogłam podążyć. Dotrzymałam danego słowa. Ród Huczmiran pozostał bezpieczny, choć nieszczęśliwy. Takie jest nasze przeznaczenie.

Rok 2013. Nina Huczmiran przyjeżdża do Warszawy. Tułanie się po Europie nie przyniosło zapomnienia ani nie ukoiło bólu, czas więc zmierzyć się z demonami przeszłości i spróbować wrócić na łono rodziny.

Rok 1963. Daria Huczmiran czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Właśnie przyjęła oświadczyny tego jedynego, ma głowę pełną planów i marzeń. Jednak babka i matka inaczej zaplanowały jej przyszłość.

Rok 1890. Linda Huczmiran jest w ciąży. Porzucona przez ukochanego, nieznajdująca oparcia w najbliższych zrobi wszystko, żeby uratować swe nienarodzone dziecko. Nawet jeśli będzie musiała prosić o pomoc największego wroga.

"Huczmiranki" to porywająca saga rozgrywająca się w Warszawie na przestrzeni ponad stu lat. Audiobook pełen magii i tajemnic.
Huczmiranki zawsze musiały radzić sobie same… Dla tych silnych i dumnych kobiet najważniejsze powinny być więzy krwi, ale co jeśli w rodzinie pojawi się czarna owca, która zapragnie żyć po swojemu?

Drugi tom – Huczmiranki. Rumianek i mięta:
http://storybox.pl/literatura-kobieca/845-agata-manczyk-huczmiranki-rumianek-i-mieta-tom-2.html

  • Poprzednie produkty
  • Huczmiranki. Eukaliptus i werbena.  Tom 1
  • Huczmiranki. Rumianek i mięta. Tom 2
  • Kolejne produkty