Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Odyssey One. W samo sedno. Tom 2

Odyssey One. Tom 2. W samo sedno.

Evan Currie

Roch Siemianowski

 

Czas trwania: 16 godzin 12 minut

 

“Odyssey One. W samo sedno” to kontynuacja kosmicznych przygód załogi statku badawczego. Autor space opera – Evan Currie w najlepszej formie!

Więcej szczegółów

29,95 zł brutto

Więcej informacji

W drugiej części cyklu Evana Currie poznajemy dalsze losy „Odysei”, jej nietuzinkowego dowódcy i dzielnej załogi. Powieść nie zawiedzie miłośników kosmicznej batalistyki, słuchacz zostaje wrzucony w wir akcji i są takie chwile, kiedy nie ma czasu zaczerpnąć oddechu przed kolejnym zwrotem akcji.

Okręt badawczy „Odyseja” powrócił z dziewiczej podróży. Powrócił, wioząc złe nowiny oraz ambasadorów – przedstawicieli innej, choć ludzkiej, cywilizacji kosmicznej, uwikłanej w krwawą wojnę z okrutnymi obcymi. Ziemianie muszą podjąć decyzję, czy angażować się w walkę, podejmować ryzyko, czy też schować głowę w piasek i udawać, że odległy konflikt nie dotyczy Układu Słonecznego.

Tymczasem sprawy się komplikują, jak zawsze, kiedy w grę zaczyna wchodzić polityka, a do tego pojawiają się nowe tajemnice. Kapitan Eric Weston jest gotów do czynu, czeka, aż władze jego świata pozwolą mu na działanie. Na szczęście nie musi czekać zbyt długo.

A kiedy zapada już decyzja i okręt wyrusza z misją, zaczynają się prawdziwe kłopoty…

  • Poprzednie produkty
  • Atlantis Rising. Tom 1. Rycerze Atlantydy
  • Atlantis Rising. Tom 2. Miasto demonów
  • Hayden War - tom 1 - Na Srebrnych Skrzydłach
  • Hayden War - tom 2 - Narodziny Walkirii
  • Kolejne produkty