Śledź nas na Facebooku

Autorzy

regulaminRegulamin sklepu

1. Zamówienia
Aby dokonać zakupu należy poprawnie dokonać rejestracji klienta (zarejestruj się) wypełniając formularz nowego klienta oraz zatwierdzając go. Prosimy zapamiętać login i hasło, ponieważ będą one potrzebne do dokonywania kolejnych zakupów.

2. Płatności
Akceptujemy następujący sposób płatności:
1. za pobraniem
2. Serwis Allpay, przelew bankowy, karta kredytowa.

Klienci, którzy wymagają faktury VAT proszeni są przesłanie na adres: sklep@storybox.pl zapotrzebowania na fakturę podając numer zrealizowanego zamówienia, jak i wszystkie dane potrzebne do wystawienia faktury, czyli NIP, adres, pełną nazwę.

3. Realizacja zamówienia
Złożone zamówienie jest realizowane niezwłocznie po jego otrzymaniu oraz po odnotowaniu wpłaty za nie. Czas realizacji zamówienia wynosi do 12 godzin. Czas dostarczenia przesyłki uzależniony jest od Poczty Polskiej i standardowo powinien wynosić do 3 dni roboczych. Zamówienia realizowane są wyłącznie w dni robocze.


4. Zwroty i reklamacje
Z zamówionego produktu Klient może zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, kopiowany, z żaden sposób nie został zniszczony oraz posiada oryginalne opakowanie. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto z którego nastąpiła płatność. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi.

Wydawnictwo ponosi odpowiedzialność za zamówione produkty, które nie zostały dostarczone z winy dostawcy. Wszelkie reklamacje dotyczące wad technicznych produktu oraz niezgodności przesyłki z dokonanym przez klienta zamówieniem powinny być składane pisemnie na adres mailowy: sklep@storybox.pl Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji produkt zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy i wysłany na koszt Wydawnictwa. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni.

5. Ochrona danych osobowych
Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji zawarcia i realizacji umowy w ramach sklepu www.storybox.pl zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 października 1997 roku. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich zmiany, a także prawo do zaprzestania ich przetwarzania o czym należy Wydawnictwo poinformować pisemnie.