Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Szkoła latania

Szkoła latania

Sylwia Trojanowska

Joanna Domańska

 

Czas trwania: 10 godz. 5 min.

 

27,95 zł brutto

Opis

Życie osiemnastoletniej Kaśki zmienia się o 180 stopni, gdy pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że musi schudnąć. Kiedy po wielu perturbacjach trafia w ręce ekscentrycznej specjalistki od odchudzania, zaczyna się nowy, znacznie lżejszy i szczęśliwszy rozdział w jej życiu. Kaśka diametralnie odmienia swój stosunek do szkolnych prześladowczyń, staje się asertywna, otwiera się na nowe znajomości, a przede wszystkim po raz pierwszy w życiu poznaje smak miłości.Powieść napisana życiem, nie mogłam się od niej oderwać! Każdego dnia spotykam na treningach dziewczyny z podobną historią.

Anna Niemczynow – trenerka fitness, blogerkaŚwietnie napisana, optymistyczna i porywająca opowieść o młodej dziewczynie walczącej ze słabościami swojego ciała. To również piękna historia o kiełkującej miłości, przyjaźni, zaufaniu, a także o podejmowaniu trudnych wyborów i konsekwencjach, jakie niosą za sobą. Nie sposób się od niej oderwać. Uskrzydla, daje energię i nakręca do działania. Udowadnia, że jeśli się bardzo czegoś chce – to nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam każdemu!

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.comJeśli chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, niebawem ukaże się II część opowieści o Kaśce Lasce – “Blisko chmur”.

  • Poprzednie produkty
  • Blisko chmur
  • Szept wiatru
  • Szkoła latania
  • Kolejne produkty